Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #246
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
@mally

Jestem z United od ok.15-stu lat, chcesz się licytować?

Dla mnie wyznacznikiem klasy napastnika nie są tylko zdobyte bramki. Ba, ja już wcześniej napisałem, wolę nawet takiego zawodnika, który może i nie jest mistrzem egzekucji, ale potrafi dać więcej drużynie poza polem karnym (ruchliwość, podania, drybling etc.). Cantona, zawodnika, którego przecież podziwiałem jako nastolatek, czy obecnie Rooney, jakoś wiele bramek nie strzelają, ale mają/mieli ogromny wpływ na poczynania drużyny.

RvN to dla mnie typ napastnika, który grając u nas był zbyt statyczny i spowalniał naszą grę. Owszem, Tevez jest też wolny, ale potrafi więcej zrobić z piłką. Taka mała dygresja - nie uważam, żebyśmy grali porywający futbol z Argentyńczykiem w składzie, gramy ładnie, ale najlepszy futbol w ostatnich latach prezentowaliśmy IMO w pierwszej części sezonu 06/07, kiedy po boisku biegał Louis.

Argumentu o braku klasowych grajków nie kupuje. Dużym przekłamaniem jest bowiem stwierdzenie, że o silne naszego zespołu stanowili Kleberson, Djemba x2, czy Smith. Oni grali bardzo rzadko, a tylko ten ostatni pod nieobecność RvN był ważnym ogniwem zespołu. Owszem, z Ruudem zdobyliśmy mistrza, ale PL była wtedy słabsza niż obecnie.

Taka jest moja filozofia futbolu. Może się to Wam podobać, bądź nie, ale przynajmniej nie używajcie tak żałosnych argumentów jak mally.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
05-07-2008 17:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - michal85 - 05-07-2008 17:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 58 gości