Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #250
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
michal85 napisał(a):Jestem z United od ok.15-stu lat, chcesz się licytować?
Nic nie powiem. Jestem pod wrażeniem.
michal85 napisał(a):Dla mnie wyznacznikiem klasy napastnika nie są tylko zdobyte bramki. Ba, ja już wcześniej napisałem, wolę nawet takiego zawodnika, który może i nie jest mistrzem egzekucji, ale potrafi dać więcej drużynie poza polem karnym (ruchliwość, podania, drybling etc.). Cantona, zawodnika, którego przecież podziwiałem jako nastolatek, czy obecnie Rooney, jakoś wiele bramek nie strzelają, ale mają/mieli ogromny wpływ na poczynania drużyny.
Cantony nie pamiętam, więc się nie wypowiem. Ruchliwością, podaniem, dryblingiem nic się nie wygra raczej. Ruud nie jest statyczny, co pokazał na Euro. Zresztą wszystko co przychodzi mi na myśl to powtórzenie tylko tego co jakoś tam Sarni napisał, że za Ruuda gra wyglądała inaczej, bo za Ruuda nie mieliśmy tak wielu klasowych graczy ilu mamy teraz. Ruud stwarzał ogromne pole do popisu dla chociażby Rooneya. Grał i gra dobrze tyłem do bramki, potrafi się przepchać czy dostawić nogę w odpowiednim momencie. Tevezowi czy Rooneyowi to się nie zawsze udaje.
michal85 napisał(a):Argumentu o braku klasowych grajków nie kupuje. Dużym przekłamaniem jest bowiem stwierdzenie, że o silne naszego zespołu stanowili Kleberson, Djemba x2, czy Smith. Oni grali bardzo rzadko, a tylko ten ostatni pod nieobecność RvN był ważnym ogniwem zespołu. Owszem, z Ruudem zdobyliśmy mistrza, ale PL była wtedy słabsza niż obecnie.
No była słabsza. Tak samo była słabsza w 99 roku. Lm też była wtedy słabsza. Tylko co to zmienia?

O kadrze napisał Ci Sarni, więc ja się wstrzymam.
michal85 napisał(a):Może się to Wam podobać, bądź nie, ale przynajmniej nie używajcie tak żałosnych argumentów jak mally.
Wybacz szefie, nie wiedziałem, że już 15 lat kibicujesz United. Smile
Nie no, bez jaj. Mało mnie obchodzi kto ile kibicuje. Ważne jest co pisze. Jak ktoś pisze, że Ruud nas ograniczał to albo bredzi, albo sam jest ograniczony czymś.
05-07-2008 17:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - mally - 05-07-2008 17:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 54 gości