Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester City 2-3 Manchester United (08.01.2012)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #21
Re: FA: Manchester City - Manchester United (08.01.2012; 14.00)
Wygraliśmy, a we mnie jakoś nie ma wielkiej radości, choćby takiej, jak była po pierwszej połowie. No ale to pewnie dlatego, że na tą drugą część wyszliśmy na kompletnej olewce. "Jest ich 10, pewnie się położą, my jakoś tam jeszcze ukujemy, a już na pewno nie oni nas" - podejrzewam, że z taką myślą wyszła niemal cała ekipa. Mi tam się to w pale nie mieści, gdyby ja został tak upokorzony na własnym stadionie, to chciałbym im nawpierdalać dwucyfrówkę, jak nadarzyła się tak świetna okazja. No ale może dziwny jestem.

Cóż, najważniejszy jest awans i jednak pokonanie City! Choć po tej czerwieni cichu liczyłem, że wypracujemy sobie nad nimi dużą przewagę psychiczną tym meczem.

Co tam o zawodnikach... Właściwie należy oceniać tylko pierwszą połowę, bo w drugą nikt nie włożył serca, no ale in + na pewno Roo, Smalling, który dał dużo spokoju w tyłach no i Carrick. Coś złego dzieje się z Jonesem, sporo błędów w kolejnym meczu, chyba trochę odpoczynku przydałoby się chłopakowi. No i nadal kurwa nie rozumiem, dlaczego nagle boimy się zaufać Rafaelowi. No i Anders... Staram się być cierpliwy, ale z meczu na mecz jest coraz słabiej, zamiast lepiej. Nie wiem, może zadzwońmy do tego VDS, albo przeprośmy się z Kuszczakiem?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-01-2012 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester City - Manchester United (08.01.2012; 14.00) - RedLucas - 08-01-2012 16:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości