Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester City 2-3 Manchester United (08.01.2012)
Derfel Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #41
Re: FA: Manchester City 2-3 Manchester United (08.01.2012)
Jeśli chodzi o sam mecz, to mam mieszane uczucia. Pierwsze 45 minut w naszym wykonaniu było świetne, piękna bramka Rooneya, później czerwona kartka dla Kompanego, przez co siła defensywy City mocno spadła, wykorzystaliśmy tę szansę w stu procentach. Niestety po przerwie stało się to, czego się obawiałem - gracze stali się zbyt pewni siebie i zdjęli nogę z gazu. Posunięcie Manciniego odnośnie wzmocnienia linii defensywnej okazało się dobrym punktem, załatali dziurę w obronie i przystąpili do ataku. Ale nie będę opisywał meczu.
Po krótce - cieszy dyspozycja Rooneya i rozwój Welbecka, cieszy powrót Scholesa - najbliższe spotkanie z Boltonem pokaże, czy jest w dobrej kondycji i formie. Martwię się natomiast o to, że nadal po zdobyciu prowadzenia zbyt szybko odpuszczamy.
Jeszcze odnośnie losowania IV rundy - jestem bardzo zadowolony Smile przynajmniej nie będzie nudno, takich meczy warto oczekiwać. Mimo ostatnich, słabszych wyników daliśmy sobie radę na Etihad, damy też więc na Anfield, derby w końcu rządzą się swoimi prawami.
09-01-2012 10:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester City 2-3 Manchester United (08.01.2012) - Derfel - 09-01-2012 10:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości