Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LE: Manchester United 1-2 Ajax Amsterdam (23.02.2012)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #8
Re: LE: Manchester United 1-2 Ajax Amsterdam (23.02.2012)
Jako, że miałem wczoraj sporo nauki to z uwagą śledziłem jedynie pierwszą połowę. SAF sporo zaryzykował wystawiając tak młodą obronę, jednak to nie ona była problemem. Zawiodła cała druga linia. Skrzydłowi znów bardzo słabo, w środku również rewelacji nie było. Gołym okiem widać, że Cleverley, Nani czy Young są jeszcze dalecy od akceptowalnej formy. Jakby tego było mało, Tom znów ma problemy zdrowotne, więc znów nam wyleci...

Jeśli chodzi o poszczególnych zawodników, to ten mecz po raz kolejny pokazał, że Jones jako środkowy obrońca to nie jest najlepsze rozwiązanie. Róbmy z faceta pomocnika - nie wiem nad czym się tutaj SAF zastanawia. Berbatov i Javier pokazali, że są klasowymi napastnikami. Pierwszy zaliczył bardzo ładną asystę, a drugi świetnie wykończył akcję.
David po raz kolejny zalicza bardzo ładną obronę - to dobrze, na pewno doda chłopakowi pewności siebie, jednak na przedpolu dalej jest jak było.

Zapomnieć o tym spotkaniu i skupić się na kolejnych spotkaniach.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
24-02-2012 13:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: LE: Manchester United 1-2 Ajax Amsterdam (23.02.2012) - Foster - 24-02-2012 13:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości