Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LE: Manchester United 1-2 Ajax Amsterdam (23.02.2012)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #11
Re: LE: Manchester United 1-2 Ajax Amsterdam (23.02.2012)
Dawno tak mi się nie dłużył mecz z udziałem United. A wiadomo, że jak się spotkanie dłuży to z reguły jest nudne i tak było w rzeczywistości.

Po bramce Chicharito myślałem, że będzie fajne spotkanie i wciśniemy im jeszcze ze dwie bramki, i w miłych nastrojach przejdziemy dalej. Niestety nie było nam dane tego doświadczyć. Zamiast tego zobaczyliśmy niezbyt płynną grę i mało ciekawych sytuacji. Cechowała nas duża niedokładność i proste straty. Po raz kolejny słabe zawody obu skrzydłowych i Cleverleya. Ponadto niepewny wydawał się środek obrony-Jones bardziej pasuje do środka pomocy.

Fajnie natomiast bliźniaki i Park. Nasz kapitan niejednokrotnie przerywał akcje przeciwnikom i wyłuskiwał im piłkę spod nóg. Z przodu cały czas aktywny był Chicha i brawa za bramkę. Berbatow również był pod grą, ale za dużo jak na niego niecelnych podań. De Gea również może zaliczyć mecz do udanych-na linii jest niesamowity.

Słaby mecz i zasłużona porażka-Ajax zagrał znacznie lepiej niż w pierwszym meczu i widać było u nich determinację: pressing zaczynali tuż przy naszym polu karnym.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
25-02-2012 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: LE: Manchester United 1-2 Ajax Amsterdam (23.02.2012) - Lukas - 25-02-2012 20:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości