Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Swansea City (06.05.2012)
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #12
Re: PL: Manchester United - Swansea City (06.05.2012; 17:00)
Nie przesadzajmy z tą katastrofą. Nie jesteśmy liverpoolem, który u siebie dostaje ostatnio od każdego, i szlaja się ok. 12 miejsca w tabeli. Sezon w Europie - tutaj racja, klęska. Na CC miałem wywalone, i bardziej od tego, z kim odpadliśmy bolało mnie, w jaki sposób pokazali się nasi młodzi w tamtym meczu(choć i tak do poziomu 0-4 z West Ham w tamtym roku było daleko). Rewolucja? Przecież obecnie ją przechodzimy poniekąd. Wejście do składu Cleva, Welbecka, Smallinga czy Jonesa ot tak się nie wzięło samo z siebie. Wyskoczył nam też Evans, który przez wielu był skreślany. Tak - trzeba się pożegnać z kilkoma grajkami, jak chociażby Anderson czy Park. Co do mniemanych transferów - potrzeba kogoś do środka i basta. Michał piszesz o ubezpieczaniu tyłów w systemie 4-4-2. No ok, ale zagramy innym ustawieniem i lipa, brakuje nam kreatora w środku. Marzę o kimś podobnym do Paula, gdzie udzielałby się zarówno w defensywie i ofensywie. Byłem i jestem przeciwnikiem transferu chociażby takiego Sneijdera, bo po prostu On do naszego systemu gry nie pasuje. Musi też ktoś przyjść na pozycje defensywnego pomocnika, bo (nie daj Boże) na dłuższy czas wyleci nam Carrick, i będzie spory problem. Na lewą obronę także jest ktoś potrzebny, jeżeli Fabio pójdzie na wypożyczenie. Evra nie może grać tych 50. meczów w sezonie, bo po jego ostatniej dyspozycji widać liczbę gier w nogach. Chiałbym też żeby został Owen, w przypadku odejścia Berby. Jako czwarty napadzior będzie dobrym wyborem, chociaż mam nadzieje że nie będzie tyle przesiadywać w gabinetach...
01-05-2012 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Swansea City (06.05.2012; 17:00) - Jaceks_21 - 01-05-2012 23:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości