Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3574
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Moim zdaniem Ligue 1 i Bundesliga są na zbliżonym poziomie. Być może w ostatnich dwóch latach większa siła jest w Niemczech, jednak naprawdę nie ma między nimi jakiejś sporej różnicy, to raz.

Dwa, Hazard nie od dziś prezentuje wysoki poziom, a jego statystyki mówią same siebie. Jeśli po transferze Eden przestanie tyle paplać w mediach i wróci do normalnej pracy jak w Lille to będzie on jednym z najlepszych zawodników, jestem tego pewien.

Trzy,
Hubercik napisał(a):Hazard wchodzi i wie co ma grać. Kagawa nie koniecznie.
Mógłbyś jaśniej? Bo na chwilę obecną to rozumiem to tak: Hazard wchodzi i wie że ma przyjąć, podać strzelić, a Kagawa już nie...

Cztery, Kagawa w Niemczech grał 2 lata. Przez pierwsze pół roku robił furorę, potem wyleciał przez kontuzję. Na początku tego sezonu grał słabo, przez co w pewnym momencie wylądował na ławce rezerwowych. Drugą część sezon miał już jednak bardzo udaną, w której był wiodąca postacią rozpędzonego pociągu z Dortmundu. Jak się porówna to z osiągnięciami Hazarda to czarno na białym widać znaczną korzyść po stronie Belga.

Jeszcze co do samego Kagawy. Od początku do tego tematu podchodził sceptycznie... od kilku lat oglądałem poczynania BVB dość często i sporo meczy szczególnie w ostatnich dwóch latach widziałem. Czy Shinji sobie u nas poradzi i będzie prezentował się jak w BVB? Zobaczymy, jedno jest pewne. Japończyk ma co poprawić w swojej grze i jeśli będzie chciał na stałe zagościć w pierwszym składzie to będzie musiał trochę nad sobą popracować i podnieść swoje umiejętności. Warte odnotowania też jest fakt, że dwa razy doznał on poważnej kontuzji tej samej nogi, który wykluczała go na prawie pół roku (nie pamiętam co dokładnie, ale chyba coś z piszczelem czy śródstopiem).

Jednego czego jestem pewien, to jeśli dojdzie do tego transferu to nie możemy na tym poprzestać.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
30-05-2012 12:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 30-05-2012 12:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości