Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3673
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:“It’s not correct, we haven’t reached an agreement for the player. We’ve shown an interest but until such time a we get a deal agreed we can’t say he’s our player.
We’ve signed two players in the summer: Kagawa and Powell, we think they both have fantastic potential.
At this moment we’re looking at other options in terms of bringing other players in. We’re not lying on our backsides doing nothing. We’re trying hard to bring other players to the club.”

Wypowiedź Fergusona z dzisiejszej konferencji prasowej. Teraz już mamy 100% pewności, że Mourą jest coś na rzeczy. Widać, że SAF znów chce mieć w zespole talent pokroju Ronaldo. Walczył o Hazarda, jednak zbyt wygórowane warunki Belga jak i jego zespołu, spowodowały, iż Eden ostatecznie trafił do Chelsea. Nie wyszło z nim, więc Szkot przerzucił swoje zainteresowanie na młodego Brazylijczyka.
Moura to "attacking midfielder", co dla mnie oznacza jedno - chcemy zacząć grać jak niemal cała Europa, czyli 4-2-3-1, co mnie osobiście niezmiernie cieszy. Wprawdzie ostatnimi czasy graliśmy coś zbliżonego do tego, z cofniętym Rooney'em, jednak Wayne choć dobrze sobie radzący nigdy nie da zespołowi tyle co taki Ozil, Silva, Kagawa czy inny Hazard.

E:
Hubercik napisał(a):Pewnosci nie mam, ale zainteresowanie Modricem z naszej strony na pewno było.
Dziwne by było, gdyby taki zespół, w takiej sytuacji wykazał kompletny brak zainteresowania. Jednak w dalszym ciągu nie mamy jasnego potwierdzenia, że w ogóle rozpoczęliśmy starania o Chorwata.

Hubercik napisał(a):Owszem cena jest bardzo duża, ale przy cenie ze Bebe to płacenie agentowi takiej kasy nie powinno być niczym trudnym, tygodniówka owszem jest duża, ale to świadczy o tym, że gość jest pewny siebie, swoich umiejętności i wie jak je sprzedać, ogromnie się zdziwię, jeżeli okaże się niewypałem.
Porównanie Berbatov i Hazarda jest dla mnie nie na miejscu. Bułgar przed transferem do nas miał wyrobioną markę, sprawdził się w najlepszej lidze, niejednokrotnie karcąc największe tuzy tej ligi. Dla mnie oczekiwanie takiej tygodniówki jakiej zarządzał Hazard w tym wieku i przy braku konkretnych osiągnięć, to nie jest pewność siebie, tylko zwykłe chciejstwo kasy.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
23-07-2012 11:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 23-07-2012 11:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości