Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
maju1309 napisał(a):Czyli takie sprawy, jak równość praw człowieka, rasizm itp są ci obojętne? Gówno mnie obchodzi, czy ktoś se ze mnie jaja robi, czy nie.
Wyobraź sobie, że jesteś Tybetańczykiem. Dalej masz gdzieś to co wyprawiają Chiny?

Wyobraz sobie, ze jestes Ukraincem, a polski psychopata zamordowal ci cala rodzine. Dalej masz szacunek do Polakow?

No wlasnie, "wyobraz sobie, ze" rzadko dziala. Nie jestem Tybetanczykiem, nie bylem nigdy w Chinach, nie znam zadnego Tybetanczyka, nie wiem jaka tam jest sytuacja. Dlaczego mialbym cos bojkotowac ze wzgledu na cos, co tak naprawde, ani mnie nie dotyczy, ani nie jest mi bliskie. Wole zajmowac sie rzeczami, ktore dzieja sie w najblizszej rzeczywistosci niz czyms, na co i tak nie mam najmniejszego wplywu. Tym bardziej, ze taki bojkot nie ma zupelnie nic na celu, olimpiada i tak bedzie miala rekordowa ogladalnosc, a sytuacja pozostanie dokladnie taka sama. Jesli cos sie zmieni, to na pewno nie ze wzgledu na nieco smieszny bojkot. Nikt nie bedzie zatrzymywal procesow, ktore trwaja od kilkudziesiat lat dlatego, ze zamiast 1.2 mld ludzi olimpiade obejrzalo o 20 milionow mniej.

jestem barmanem na tym dancingu
10-07-2008 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - Sarni - 10-07-2008 19:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości