Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Cytat:A ja szczerze nie wierzę, że on umie cokolwiek. Jest po prostu kiepski, a musi zagrać jakieś mecze w sezonie, by dalej Fergie mógł mówić o tym, że Dong ma szanse wywalczyć miejsce w składzie. A każdy jego mecz w drużynie Untied, to osłabienie naszej drużyny. Poziom nawet nie drugiej ligi angielskiej.

Ja bym go wyjebał na wypożyczenie Smile W końcu parę lat sie kisił w Antwerpii żeby dostać te nieszczęsne pozwolenie na pracę, to głupio go teraz sprzedawać za marne grosze (o ile ktoś coś za niego da <gafa> ). Bo wszyscy chyba wiemy, że on przyszłości w United nie ma żadnej, tak jak oglądałem jego występy w pucharach czy w tym spotkaniu United - Europe XI to nie pokazywał doprawdy nic, co pozwoliłoby mu zostać na OT.

Rooney, Tevez, Saha, jeszcze jeden napastnik w drodze + Manucho -> to zdecydowanie za duża konkurencja dla tego Chińczyka. Wypożyczenie do jakiegoś średniaka byłoby w pytę. Wink

Cytat:Royal Antwerp to druga liga belgijska. ;]

No właśnie <gafa> Trochę głupio, bo, co ciekawe, RA spadli z ligi dopiero wtedy kiedy Dong zaczął grywać ;]
28-01-2008 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - ring0 - 28-01-2008 16:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości