Ankieta: Gracz meczu?
Ankieta jest zamknięta.
Sztark 64.29% 9 64.29%
Szols 35.71% 5 35.71%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #25
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
Mecz bez historii, nie ma co za dużo pisać. Generalnie zgadzam się z tym kogo wyróżniacie, ale... No właśnie "ale", widzę, że modne się robi jeżdżenie po Nanim po tym, jak chciał podwyżki tygodniówki i miał słaby początek sezonu. Sorry, ale chyba oglądaliśmy inne mecze, moim zdaniem Portugalczyk był jednym z najlepszych na boisku!

Ludzie... Mijał przecież Turków jak tyczki, mało strat, do tego nie był bezproduktywny, właśnie po jego akcjach chyba mieliśmy dziś najwięcej sytuacji podbramkowych. Tak na szybko to przychodzi mi parę rajdów z początku meczu, a także choćby klepka do Evry w 2 połowie, po której Francuz był sam na sam. Do tego klepka to Hernandeza, który również miał setkę, do tego fajne podanie do RVP, który potem nie wiedział czy chciał strzelać, czy podawać, czy przyjmować. Zluzujcie trochę z tym Nanim, dziś zagrał bardzo dobre zawody.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-09-2012 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012) - RedLucas - 19-09-2012 21:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości