Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #281
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Cytat:A jak dla mnie Berba nie pasuje do koncepcji gry United i tyle.
Bardzo wyszukany argument. Ale w sumie to oczywiste, że zawodnik z tak genialną techniką, z taką umiejętnością do gry kombinacyjnej, w United miejsca nie ma!

Cytat:Tak, tak, tak. A RvN był fanem United? Nie. A RvN nie grał w Eredivise? Grał. Ktoś wiedział jak będzie grać w Premiership? Nie! Efekt? 0,7 bramki na mecz Ruuda van Nistelrooya, Holendra. Berbatov sprawdził się w LM? Nie. Huntelaar sprawdził się? Tak. Suma sumarum 6-1 dla Holendra. Żegnam.
Kezman sprawdził się? Nie. Liga holenderska jest ostatnio strasznie słaba i już jej gwiazdy nie robią furory w najlepszych ligach świata, jak bywało niegdyś.

Berbatov jest gwiazdą w PL. Hunt póki co gwiazdą w słabiutkiej ED. Ja nie mam wątpliwości, kto jest lepszy.

Cytat:Huntelaar jest zawodnikiem bardziej ogranym pod presją. Przykładów nie trzeba szukać daleko. Wystarczy spojrzeć na EURO 2008. Dostał swoją szansę w meczu z Rumunią, no i na wielkiej imprezie zdobył bramkę.
Faktycznie. Mecz z RUmunią był meczem pod wielką presją. Bierzmy Żurawskiego, bo to zawodnik jeszcze bardziej doświadczony od Hunta.

PS Ajax lepszy niż Spurs? Dobre! Hunt nie miałby nawet miejsca w wyjściowym składzie Spurs...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-07-2008 14:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - michal85 - 12-07-2008 14:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 56 gości