Ankieta: Kto był najlepszym zawodnikiem Manchesteru United w meczu z Newcastle?
Ankieta jest zamknięta.
David de Gea 0% 0 0%
Rafael 0% 0 0%
Patrice Evra 25.00% 2 25.00%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Tom Cleverley 12.50% 1 12.50%
Shinji Kagawa 0% 0 0%
Wayne Rooney 62.50% 5 62.50%
Danny Welbeck 0% 0 0%
Robin van Persie 0% 0 0%
Antonio Valencia 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Newcastle United 0-3 Manchester United (07.10.2012)
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #21
RE: PL: Newcastle United 0-3 Manchester United (07.10.2012)
Co do strzału Cisse gdzie wyszly małe kontrowersje. Wg mnie nie ma tam mowy o przekroczeniu piłki całym obwodem. Było blisko, pare cm ale jednak troche zabrakło aby móc z czystym sumieniem zaliczyć.
Mecz mi się podobał, nareszcie zagraliśmy skoncentrowani i zdeterminowani aby wygrać. Trochę bałem się że szybko strzelona bramka sprawi że staniemy w miejscu i koniec końców nie uda się wygrać. Tutaj się pozytywnie zaskoczyłem bo nie pamiętam kiedy MU ostatni raz po pierwszej strzelonej bramce dalej grali swoje i atakowali. Przy stanie 0:2 Newcastle jakby się otrząsnęło ale bramka Cleverleya powaliła ich na kolana.
Ciekaw jestem braku Naniego na ławce. Jakoś nie wierze w to co mówił Rosłoń że SAF musiał mieć jakiegoś obrońce więc posadził tam Woottona a portugalczyka na trybunach kosztem weteranów czy Ando.
Welbeck tragedia. Miał szanse po świetnym odegraniu RVP, spierd**** i podał bramkarzowi. O sytuacji gdzie miał pustą bramkę nie wspomnę. Słaby mecz, zdecydowanie najsłabszy w naszych szeregach chociaż czuje że Giggs gdyby miał więcej minut mógłby go przebić.
Co do De Gei - gra na przedpolu to faktycznie jego słaba strona, łatwo daje się przepchnąć, wytrącić z równowagi co powoduje takie a nie inne interwencje przy wyjściach do wysokich piłek. Nad tym musi sporo pracować bo odpukać kiedyś zdarzy mu się klops gdzie padnie bramka dla przeciwnika i będzie musiał zaprzyjaźnić się z ławką na dłużej.
07-10-2012 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Newcastle United 0-3 Manchester United (07.10.2012) - BeBaD - 07-10-2012 21:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości