Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #291
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
manusite.pl napisał(a):Agent Sergio Aguero wyjawił, że jeden z wielkim angielskich klubów ma zamiar złożyć ofertę kupna za jego klienta, dodał również że nie jest to Chelsea Londyn.

Napastnik Atletico Madryt utrzymuje dobre stosunki ze swoim kolegą z reprezentacji Argentyny Carlosem Tevezem, który często opowiadał Sergio jak fantastycznie jest występować w rozgrywkach Ligi Mistrzów w barwach United.

Jose Segui powiedział wczoraj: "Aguero interesuje się czołowy zespół Premier League, który poprosił mnie, abym porozmawiał o ewentualnym transferze Sergio z działaczami Atletico. Nie mogę jednak powiedzieć więcej dopóki klub nie dostanie i nie rozważy oferty. Wszystko, co mogę wam powiedzieć to, że jest to jedna z najlepszych drużyn w Europie i nie chodzi w tym przypadku o londyńską Chelsea."

Aguero jest wyceniany na 35 milionów funtów. Ponieważ jest dużo młodszy niż napastnik Tottenhamu Dimitar Berbatov, wydaje się być idealnym wzmocnieniem dla zespołu Fergusona, który pragnie zastąpić starą gwardię młodymi zawodnikami. 20-letni Argentyńczyk miałby w zespole swojego rodaka , który z pewnością pomógłby mu zaaklimatyzować się w Manchesterze.

Sergio oświadczył ostatnio, że jest szczęśliwy w Madrycie, ale oferta z wielkiego europejskiego klubu może skłonić go do zmiany otoczenia.

Co wy na to ? Moim zdaniem to lekka przesada wydać 35 mln funtów na tego typu gracza. My potrzebujemy napastnika typu: Berba bądź Hunter.
14-07-2008 10:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - bartez - 14-07-2008 10:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 52 gości