Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Swansea City 1-1 Manchester United (23.12.2012)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #6
RE: PL: Swansea City - Manchester United (23.12.2012; 14:30)
Bardzo trafna analiza ze strony sebosa.
Mam nadzieję, że w tej chwili każdego przeciwnika będziemy traktować poważnie i wytworzy się konkretna motywacja a nie przeświadczenie, że mecz sam się wygra. Jeśli chcemy zdobyć tytuł to trzeba zapieprzać w każdym spotkaniu.

Patrząc na nasze ostatnie mecze widać, że 4-4-2 to nasze ustawienie: każdy wie co ma robić, jak grać. Ponadto współpraca naszych dwóch podstawowych napastników przy tym ustawieniu wygląda wspaniale. Są jednak mecze, w których większą uwagę trzeba zwrócić na środek pola i wtedy wskazane są pewne modyfikacje. Od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad meczami, w których przyjdzie nam zmienić 442 na coś innego i propozycja składu przedstawiona przez Fostera wydaje się najodpowiedniejsza. Zarówno Roo, van Persie i Young są zdecydowanie w gazie i trzeba to wykorzystać. Valencia jeszcze nie może się odnaleźć po kontuzji, więc niech mecz obejrzy z innej perspektywy. Pozostałych nie trzeba tłumaczyć- po prostu grają dobrze i powinni wystąpić w tym meczu.

Lekko nie będzie, aczkolwiek wierzę, że chłopaki podejdą do tego poważnie i wykonają zadanie zgarniając 3 punkty.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
18-12-2012 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Swansea City - Manchester United (23.12.2012; 14:30) - Lukas - 18-12-2012 21:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości