Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Swansea City 1-1 Manchester United (23.12.2012)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #18
RE: PL: Swansea City - Manchester United (23.12.2012; 14:30)
Co za katorga. A mimo takiej a nie innej gry niemal byśmy wygrali i powinniśmy to zrobić. Smutne jest to, że chwili obecnej ze zdrowych, ofensywnych zawodników w formie jest tylko RVP i Carrick jeśli go pod to podciągniemy. Jeszcze Clev jest znośny, a z Roo to niewiadomo co jest, bo wydawało się, że forma jest, a dziś żałosny, a reszta? Dno i wodorosty!

Young niby ostatnio lepszy, dziś znów słaby, ale może nie wyszedł mu jeden mecz. Za to Valencia? Do poprawy jest wszystko. Ale zacząć trzeba od głowy, bo jak tego się nie zrobi, to z resztą też Antek nie ruszy. Nie mogę jeszcze raz nie wspomnieć o Rooneyu, już pierwsza połowa w jego wykonaniu słaba. Pierwsze 15 min drugiej tragiczne, nie wiem na co czekał SAF... Znów na błysk geniuszu pewnie. Dziś się jednak przeliczył i należy mu się za to bura.

Warto odnotować pierwszy dobry fragment gry Giggsa w tym sezonie. Za to zmiana ze Scholsem nietrafiona, prosiło się o Welbecka za Younga. Cóż, sytuacji i tak było mnóstwo i wiele razy brakowało bardzo mało. To cieszy, bo równie dobrze mogliśmy wygrać 3, czy 4:1, brakło szczęścia. Jednak i tak przed meczem liczyłem się tu z remisem, bo to jeden za najtrudniejszych terenów w PL.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
23-12-2012 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Swansea City - Manchester United (23.12.2012; 14:30) - RedLucas - 23-12-2012 16:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości