Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2012/2013
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #30
RE: United w sezonie 2012/2013
Jak pisałem jakiś miesiąc temu, że musi coraz częściej stawiać na parę Smalling - Evans to nie zostało to dobrze przyjęte, jednak taka jest prawda. Rio w swojej karierze miał trochę problemów zdrowotnych, szczególnie z plecami i to wszystko odbija się na jego obecnej dyspozycji. To już nie jest ten sam zawodnik co kiedyś. Dużo stracił na szybkości, do tego nie już taki pewny jak kiedyś. Jeśli ma zostać w klubie to tylko jako ten numer 3 bądź 4. Anglik nie powinien być już pierwszym wyborem, bo po prostu starość zjada go coraz bardziej.

Jeśli chodzi o Vidica to sam nie wiem. Serb był bardzo długo poza grą, a nie zapominajmy, że on też jest już po 30. Widać, że stracił na masie, nie jest to już ta sama skała co kiedyś. W meczu ze Swansea Michu pokazał, jak słaby na chwilę obecną jest Nemanja. Vidic potrzebuje gry, jednak z obecną formą nie można go dawać do pierwszego składu, bo każdy mecz sprawia nam wiele problemów. Mecze w COC się skończyły, faza grupowa LM też, więc nie bardzo jest go gdzie ogrywać.

Ciężka sprawa z tą naszą defensywą, brakuje w tej formacji lidera, jak niegdyś był Vidić. Do tego mamy fatalnego Evre, który co mecz popełnia sporo błędów i później wygląda to jak wygląda. Ja bym mimo wszystko spróbował na dłuższą metę parę Chris - Jonny. Wydaje mi się także, ze w lecie musimy kupić z jednego, dwóch obrońców. Priorytetem będzie lewy, jednak i do środka nam kogoś trzeba. No chyba, że będziemy tam na siłę pchali Jonesa, który imo nie prezentuje się tam zbyt dobrze. Ciężka sprawa...

Scholes już z każdym meczem daje coraz mniej, brakuje już jego crossów, nogi już nie pracują tak jakby Anglik sobie tego życzył. Wydaje mi się, że Paul definitywnie skończy po sezonie. Moim zdaniem, już czas. Z kolei Giggs jakby odżył. Dotychczas grał naprawdę słabo. Z pewnością na to wszystko miał wpływ jego występ na IO. Ryan nie miał czasu by naładować baterie i dlatego Walijczyk prezentował się tak słabo. Teraz powróciła ta świeżość, której brakowało wcześniej i zaraz wszystko wygląda inaczej. Jeśli dalej tak będzie jak w ostatnich dwóch spotkaniach to nie widzę powodu, dla którego nie miałby zostać jeszcze rok i rozegrać ok 20 spotkań. Oczywiście pod warunkiem, że będzie w stanie utrzymać formę z ostatnich spotkań.

Niezależnie jaki to będzie sezon, w lecie czeka nas dużo zmian, a przynajmniej powinno nas czekać. Trzeba spojrzeć na przydatność kilku zawodników i być może z niektórymi się pożegnać (Rio, mimo wszystko Anderson, jeśli Evra nadal będzie grał jak ostatnio to jego też bym zaliczył do tego grona), a także emerytura (Giggs i Scholes).

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
27-12-2012 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2012/2013 - Foster - 18-06-2012, 09:19
RE: United w sezonie 2012/2013 - Adis - 16-12-2012, 22:54
RE: United w sezonie 2012/2013 - Foster - 27-12-2012 20:41
RE: United w sezonie 2012/2013 - kaka - 12-05-2013, 16:44
Re: United w sezonie 2012/2013 - Kwas - 04-07-2012, 14:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości