Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 West Bromwich Albion (29.12.2012)
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #8
RE: PL: Manchester United - West Bromwich Albion (29.12.2012; 16:00)
Ludu złoty. Zaraz się okaże, że mamy tak słaby skład, że nie możemy zestawić jedenastki i powinniśmy dać walkower, bo: Evra się ośmieszy i sam przegra mecz, Carrick dostanie kontuzji, jak tylko wyjdzie na boisko, Giggs i Scholes zmęczeni, Fletcher i Vidić bez formy... Ja rozumiem, że WBA w tym sezonie dobrze daje radę, ale nawet nasz drugi garnitur przy ich pierwszym składzie jest zajebisty i jeżeli nie zagrają totalnego piachu, to powinniśmy to wygrać. WBA nie strzela dużo goli w lidze, więc może nasza szwajcarska defensywa jakoś wytrzymie.

Hernandez ostatnim występem zasłużył na pierwszy skład (i mówię to ja, który uważam, że zasadniczo lepiej, gdy wchodzi z ławki na zmęczonego rywala). Kagawa pewnie zagra, jak już Szkot mówi, że siądzie na ławce, tzn., że prawie na pewno go puści w pierwszym składzie. Nie od dziś wiemy, że szkockim gadkom na konferencjach prasowych nie można wierzyć. A wg mnie dobrze by było, jakby Young zagrał na prawej stronie, Kagawa na lewej. Antek powinien dostać wolne, niech odpocznie - czasem taki odpoczynek czyni cuda przy braku formy zawodnika, a z taką sytuacją chyba mamy tu do czynienia.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2012 10:34 przez Mubinio.)
29-12-2012 07:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - West Bromwich Albion (29.12.2012; 16:00) - Mubinio - 29-12-2012 07:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości