Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 West Bromwich Albion (29.12.2012)
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #23
RE: PL: Manchester United 2-0 West Bromwich Albion (29.12.2012)
Myślałem, że po słabym meczu z Newcastle w naszym wykonaniu dzisiaj nasi piłkarze się ogarną i pokażą lepszy futbol, ale się pomyliłem. O ile jeszcze 1 połowa była w miarę dobra dla nas, o tyle 2 to już porażka. Mamy szczęście, że dzisiaj w WBA nie miał kto strzelić bramki, że ich strzały zatrzymywały się na naszych obrońcach( tutaj należą się pochwały dla naszej defensywyExclamation). Dziwnie się patrzyło, jak goście nas w drugiej połowie zdominowali, zamykali na naszej połowie, jak byliśmy "rozwaleni" taktycznie na boisku. Dużo pracy przed nami.

Kagawa mnie osobiście się dzisiaj podobał. Jak na pierwszy mecz po tak długiej kontuzji. Widać, że dobrze rozumie się z Cleverley'em, obaj chcą grać krótko, na klepy, nieszablonowo.

Valencia znów nic specjalnego. Gość zaczyna mnie frustrować. Od czasu powrotu po kontuzji nie prezentuje się dobrze. Kiedy biegnie już tym lewym skrzydłem wzdłuż linii bocznej, aż się prosi, aby podał piłkę na 5 metr lub wycofał ją do kolegi stojącego na 11 metrze, a on biegnie, biegnie, dolatuje do linii końcowej i... stoi i myśli. Tak nie może być.

Robin wszedł i od razu było widać, kto tu robi różnicę. Klasa sama w sobie.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
29-12-2012 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 2-0 West Bromwich Albion (29.12.2012) - Jaroldz - 29-12-2012 20:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości