Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 West Bromwich Albion (29.12.2012)
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #24
RE: PL: Manchester United 2-0 West Bromwich Albion (29.12.2012)
Niestety wykrakałem przed meczem, że wiele będzie zależało od skrzydeł przy tym stanie boiska. Young sprostał wyzwaniu, o Antku tego powiedzieć nie można. Choć w drugiej połowie kaszana działa się w całej linii pomocy.
Generalnie ofensywa musi ulec poprawieniu, nie mówię tu absolutnie o transferach, tylko wykorzystaniu tego co mamy, bo nie przestaje mnie dziwić, jak przy takim potencjale - męczymy się z drużynami, które teoretycznie powinniśmy połykać na śniadanie.*
Wielki plus dla defensywy, de Gea powinien postawić po flaszce obrońcom za czyste konto, bo wybronili więcej niż on musiał.

Podsumowując, wynik mi się podoba, gra nie.**

*I proszę, darujcie sobie teksty o tym, że to był "trudny mecz", czytam co najmniej dwie takie notki przed każdym spotkaniem, wiadomo, że nie będzie łatwo, to EPL, łatwo nie ma nigdy ale to też MUFC, a nie Reading, mamy prawo oczekiwać więcej.
**RvP to skarb, powinniśmy wszyscy liczyć na szybkie powstanie tego mitycznego centrum medycznego, żeby utrzymać go bez kontuzji.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2012 21:05 przez Breakthru.)
29-12-2012 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 2-0 West Bromwich Albion (29.12.2012) - Breakthru - 29-12-2012 20:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości