Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Wigan Athletic 0-4 Manchester United (1.01.2013)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #4
RE: PL: Wigan Athletic - Manchester United (1.01.2013; 16:00)
Przed nami pierwsze starcie w Nowym Roku.

Tym razem przyjdzie nam się zmierzyć z okupującym 16 miejsce w lidze Wigan.
Jako, że okres świąteczno-noworocznytrwa trwa w najlepsze to można mniemać, że zajdą pewne zmiany kadrowe na ten mecz, co by niektórych graczy nie przemęczać, a niektórym dać niezbędne minuty.
Ogólnie to podoba mi się skład jaki przedstawił Jaroldz, ale wydaje mi się, że w obronie możemy zobaczyć duet Ferdinand-Vidic. Reszta bez zmian. Ewentualnie dać trochę oddechu na Carricka i posłać w bój Fletchera. Valencii przyda się obejrzeć mecz z perspektywy ławki rezerwowej. Scholes i Giggs także powinni zacząć mecz od ławki.
Odnośnie naszego rywala to musimy pamiętać, że mimo iż są w dolnej części tabeli to wcale nie oznacza, że czeka nas łatwa przeprawa. Podopieczni Martineza potrafią napsuć trochę krwi.

Stawiam 0-2

Mam nadzieję, że wraz z nowym rokiem zmienią się trochę nasze nawyki: o ile liczę na podobną skuteczność ataku to bardzo chciałbym żebyśmy wreszcie zaczęli częściej grać na zero z tyłu, ale to tylko moje takie życzenia.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
01-01-2013 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Wigan Athletic - Manchester United (1.01.2013; 16:00) - Lukas - 01-01-2013 14:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości