Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #119
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Cytat:Giovani zadowolony z debiutu :

Nowo wschodząca meksykańska gwiazda Giovani dos Santos jest bardzo zadowolony z gry dla Tottenhamu Hotspur. Były zawodnik Barcelony w swoim debiucie strzelił dwie bramki, a jego zespół pokonał ekipę Tavernes 8:0. - To dla mnie świetny początek w nowej drużynie - stwierdził Dos Santos.

- Tottenham to świetna drużyna i cieszę się, że tutaj trafiłem. Wszyscy piłkarze bardzo mi pomagają w szybkiej aklimatyzacji.

Z piłkarza zadowolony jest także sztab szkoleniowy. - Giovani rozegrał 45 minut, pokazał się z bardzo dobrej strony strzelając dwie bramki. Nie ma żadnych problemów z kontuzjami i będzie walczył z nami o kolejne zwycięstwa - stwierdza asystent menedżera Gustavo Poyet.


Co myslicie o tym wzmocnieniu??

Cytat:Chelsea daje 60 milionów euro za Robinho!!! Co na to Real?


40 milionów euro za Robinho to dla Realu za mało, ale Chelsea nie rezygnuje z pozyskania Brazylijczyka. Do mistrza Hiszpanii wpłynęła oferta w wysokości 60 milionów euro! - pisze angielski "The Guardian".

Real próbuje pozbyć się Robinho odkąd na celowniku "Królewskich" znalazł się Cristiano Ronaldo. Brazylijczyk na początku powtarzał, że nie chce być częścią transakcji i dobrze mu w Madrycie, ale ostatnio zmienił zdanie.

- Praca z Luziem Felipe Scolarim to moje marzenie. On jest jednym z najlepszym trenerów na świecie. Zawsze wysoko go ceniłem, nawet kiedy nie był jeszcze trenerem Chelsea - powiedział Robinho. - W 2003 roku, kiedy nie byłem jeszcze znany w Europie powołał mnie na mecz charytatywny. To była chwila, ale to wystarczyło bym poznał jego styl i osobowość - wspomina Robinho.

Być może marzenie Robinho już niedługo się spełni. Chelsea jest zdeterminowana by pozyskać piłkarza Realu, a sam zawodnik też pogodził się ze zmianą klubu. - Madryt nie docenił wartości Robinho - powiedział agent piłkarza Wagner Ribeiro. - Nie podoba mi się, że oni próbują wciągnąć go w transfer Ronaldo. Pieniądze nie są teraz dla nas problemem. To, co liczy się dla Robinho to opuścić klub i grać dla Scolariego w Chelsea - dodał.

Brazylijczyk wierzy, że przenosiny na Stamford Bridge pozwolą mu odzyskać formę i na nowo rozpocząć europejską karierę. Piłkarz ustalił już nawet indywidualny kontrakt.

Agent Robinho i dyrektor Chelsea Peter Kenyon spotkali się w ostatnim tygodniu trzy razy. Obie strony doszły do porozumienia w sprawie kontraktu indywidualnego. Robinho miałby podpisać umowę na pięć lat i zarabiać trzykrotnie więcej niż w Realu (w Madrycie za rok gry dostaje 2 mln euro). Po ustaleniu warunków kontraktu Chelsea przesłała Realowi Madryt nową ofertę - 60 mln euro!

Problem leży po stronie "Królewskich". Robinho ma w kontrakcie wpisaną klauzulę odejścia w wysokości 150 milionów euro. Piłkarz musi liczyć, że Real zaakceptuje niższą ofertę. A "Królewscy" z podjęciem decyzji mogą czekać do rozstrzygnięcia sprawy transferu Cristiano Ronaldo. Temat przejścia Portugalczyka do Realu trwa już od kilku tygodni i nie wiadomo kiedy zapadną ostateczne decyzje. Może się okazać, że Realowi nie uda się sprowadzić Ronaldo. Czy wtedy zechce zatrzymać Robinho w Madrycie?

Zawodnik tymczasem leci do Brazylii, oficjalnie z powodu powołania do reprezentacji olimpijskiej. - Robinho che grać dla Brazylii na igrzyskach, ale on wie że jeśli przejdzie do Chelsea, to nie będzie takiej możliwości - uważa Ribeiro. - Teraz jednak musimy skupić się na jego przyszłości, na tym gdzie będzie grał w przyszłym sezonie - kończy agent piłkarza.

Źródło: Gazeta.pl

-nie pisz postu pod postem
-do wszelkich newsów itp. używaj tagu [quote]
-przestań nabijać, bo może się to skończyć ostrzeżeniem
/muszeq

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
15-07-2008 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League - CyberMU - 15-07-2008 20:42
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League - R.A.B. - 02-02-2009, 19:23
Transfery na ostatnią chwilę - Miko - 01-09-2009, 12:57
Re: Newsy piłkarskie - Jaroldz - 30-12-2010, 10:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości