Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Everton (10.02.2013)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #2
RE: PL: Manchester United vs Everton (10.02.2013; 17:00)
Ciężko wytypować skład na ten mecz, ale teraz po zgrupowaniach reprezentacyjnych jesteśmy nieco mądrzejsi. Z naszych kadrowiczów pełne spotkanie rozegrali z tego co wiem Rooney i Evra i przyznam, że trener Francuzów lekko mnie podkurwił, bo nie zmienił Patrica w przerwie, albo chociaż około 60 min meczu, czym wykluczył go w moim odczuciu z meczu z Evertonem, ale Ferguson może mieć inne zdanie... Rooney ma stalowe płuca i jest w formie, może zagrać część meczu by w pewnym momencie zastąpił go van Persie. Nie wiem ile grał Antek i czy Nani grał w ogóle. Bez Carricka w środku pewnie znowu będzie krucho, ale jeżeli środek nie będzie dawał rady może wejść w drugiej połowie, bo jestem pewny, że z tym urazem, który wykluczył go ze zgrupowania kadry Ferguson zastosował zasłonę dymną. Skład może nieco zamieszany, ale Everton również ma w swoich szeregach reprezentantów, którzy rozgrywali dzisiaj swoje mecze. Ogólnie spodziewam się bardzo trudnego meczu i byłbym w pełni zadowolony z remisu o ile Ferguson faktycznie da paru kluczowym zawodnikom odpocząć przed meczem z Realem.

--------------Rooney---Chicharito-------------
--Giggs----Anderson---Cleverley--Valencia/Nani--
--Buttner------Evans-------Vidic------Rafael--
-----------------------DDG---------------------

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2013 23:22 przez Silvan.)
06-02-2013 23:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United vs Everton (10.02.2013; 17:00) - Silvan - 06-02-2013 23:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości