Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Everton (10.02.2013)
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #23
RE: PL: Manchester United - Everton (10.02.2013; 17:00)
Ja bym tam nie dramatyzował. Jonesowi nic nie będzie.

Co do meczu, zadziwiająco łatwy chociaż De Gea musiał się ze 2 razy wysilić ale zrobił to co do niego należy. W powietrzu też dziś ok, coraz lepsze są te piąstkowania. Rafael dziś świetnie w przodzie i w defensywie. Para stoperów także, chociaż Smalling sprowokował jedną groźną sytuację. Evra po świetnej 1 części trochę zaczął pajacować w drugiej, ale bez konsekwencji.

Pomoc, baaardzo mi się podobała. Giggs kapitalny jest. W takim wieku jest w lepszej formie fizycznej, no i znowu gol w kolejnym już sezonie Premier League. Ten gol mnie ucieszył baaardzo. Valencia też dużo lepiej niż ostatnio chociaż końcówka też gorsza. Dobra zmiana Carricka także.

Rooney w końcu nie mam zastrzeżeń do niego. Van Persie poprawnie, mogły być 2 gole zamiast jednego ale widać, że graliśmy na 50, max 60% swoich możliwości. Albo Everton nie miał dnia, albo zagraliśmy mimo nie dawania z siebie wszystkiego kapitalny mecz.

Nie podobały mi się zmiany. Nani, Anderson, Chicharito i Welbeck i tylko 2 zmiany i to Carrick za Jonesa i Smalling za Evansa. Można było zrobić nawet na siłę to 3 zmianę, zamiast Smallinga wprowadzić np Andiego albo Naniego. Do zmiany Jonesa nie ma co się czepiać bo to zmiana wymuszona.

Jestem bardzo zadowolony i pełen optymizmu przed meczem z Realem. I w sumie już zacieram ręce na ewentualne 15 pkt przewagi nad City jaka może być po następnej kolejce.
10-02-2013 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Everton (10.02.2013; 17:00) - Hubson - 10-02-2013 19:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości