Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #334
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Cytat:Nie wiem jak ty, ale ja nie czulbym sie komfortowo, jakby w polfinale Ligi Mistrzow na boisko wybiegli Manucho, Evans, Campbell i Eagles.
A jakie jest na to prawdopodobieństwo? Bardzo, bardzo znikome. Zresztą widząc Evansa w składzie wcale nie miałbym większych obaw. Wolę już jego niż O'Shea czy Mickyego na środku - przy całym szacunku dla ich umiejętności i wkładu w sukcesy na przestrzeni lat.

Komfortowo się za to nie czuję jak widzę Giggsa na skrzydle, czy też Parka bądź Naniego.

Doskonale przecież wiemy, że z lepszymi zespołami, a na pewno w meczach wyjazdowych będziemy grali jednym napastnikiem, no i nawet jakby kontuzjowani byli razem Tevez, Roo i Saha, to i tak w napadzie zagra Ronaldo, a nie Campbell.

A Eaglesa bym już sprzedał dawno ;]

Wrócę jednak do Fraziera, bo to temat o napastnikach. Nawet przy założeniu, że Saha jest non stop kontuzjowany (co dla mnie jest głupie, bo po co zakładać już najgorsze?), to młody Anglik i tak będzie czwartym napastnikiem. Za Rooney'em, Tevezem i Ronaldo, którzy te role sprawowali w tym sezonie.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
16-07-2008 17:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - michal85 - 16-07-2008 17:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 56 gości