Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #336
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
mufc.pl napisał(a):Dymitar Berbatow coraz bliżej Old Trafford. Jak powiedział sir Alex Ferguson w wywiadzie dla serwisu "united.no", Manchester United złożył ofertę za Bułgara. Szkot przyznał, że wierzy w szczęśliwy finał całej sprawy.

"Złożyliśmy ofertę za Berbatowa i z nadziejami oczekujemy na ten transfer. Imponował nam już od dłuższego czasu" - powiedział menedżer "Czerwonych Diabłów".

Ferguson chciałby mieć do dyspozycji Bułgara już podczas tournee w Afryce Południowej, ale dodał zarazem, że pośpiech nie jest wskazany - "Nie wywieramy żadnego nacisku, ale spodziewamy się konstruktywnych rozmów z Tottenhamem, które nie powinny długo potrwać".

Oczywiście nie mogło zabraknąć pytania odnośnie przyszłości Cristiano Ronaldo, który miałby opuścić szeregi mistrzów Anglii i przejść do Realu Madryt. Szkot nie chciał jednak udzielić jasnych odpowiedzi - "Nie chcę teraz mówić o tej sytuacji. Zajmiemy się tym w odpowiednim czasie".

Czyli jesteśmy o krok od pozyskania Bułgara. No całkiem nieźle. Jeśli wszystkie sprawy zostaną rozwiązane do końca Berbatov w przyszłym sezonie w United. Jak już przejdzie ciekawe czy nasz atak będzie wyglądał tak jak w poprzednim sezonie. 4-3-3 mimo, że jest moją ulubioną taktyką nie leży United (ubiegło sezonowe robienie z Giggsa lewego napastnika). Choć może gdyby miał grać w środku (Berba)... No kto wie. Na razie niech lepiej wszystko dopną na ostatni guzik, wykupią Teveza i mamy atak na kilka lat. Ciekawi mnie jeszcze tylko jaki numer. 14 po Alanie? Raczej.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
17-07-2008 14:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - paolo - 17-07-2008 14:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 59 gości