Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-2 Real Madryt (5.03.2013)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
RE: CL: Manchester United - Real Madryt (5.03.2013)
Piękny wtorkowy wieczór przed nami! Już nie mogę się doczekać tego spotkania. Mam nadzieję, że po meczu będziemy w dobrych nastrojach!


DDG
Rafael - Rio - Evans - Evra
Carrick
Nani - Jones - Cleverley - Rooney
RvP

ewentualnie

DDG
Rafael - Rio - Evans - Evra
Jones - Carrick
Nani - Giggs - Rooney
RvP


Osobiście preferuję pierwszą wersję, a Giggsa ujrzałbym chętnie w drugiej połowie, gdy rywal już będzie nieco zmęczony. Mam nadzieję, że Nani wyjdzie w pierwszym składzie (w innym przypadku, dlaczego nie grał w sobotę?!). Myślałem mocno na wariantem bez Rooney, jednak jego znakomita końcówka z Norwich sprawiła, że coś co była niemal niemożliwe, stało się niemożliwe.

Musimy zagrać agresywniej niż w Madrycie, nie możemy się tak głęboko cofać. Real będzie chciał grać z kontry i na to w żadnym wypadku nie możemy im pozwolić. Starać się pograć trochę piłką, a nie tak jak to miało miejsce w Madrycie, długa na Robina i może coś się uda.

No to, że nie stracimy bramki chyba nie ma co liczyć, choć z drugiej cała nasza defensywa w ostatnich spotkaniach prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Jednak Real ma za dużą siłę rażenia, by to spotkanie skończyło się na zero z tyłu dla United.

Emocje będą niesamowite! Mam nadzieję, że każdy z zawodników, który wybiegnie w pierwszym składzie stanie na wysokości zadania i United wywalczy awans do ćwierćfinału.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
03-03-2013 19:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Manchester United - Real Madryt (5.03.2013) - Foster - 03-03-2013 19:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości