Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-2 Real Madryt (5.03.2013)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #5
RE: CL: Manchester United - Real Madryt (5.03.2013)
Zaskakuje mnie wasz optymizm i podawanie w składach Jonesa. Może liczycie na pokerową zagrywkę Fergusona i wyciągnięcie go z rękawa? nie wiem... ale moim zdaniem Jones musiałby być w 100% sprawny, żeby zagrać w tym meczu, a na to nie ma co liczyć. Przypomina mi się jedna sytuacja, kiedy medycy United próbowali reanimować naszego kluczowego zawodnika... Pamięta ktoś jeszcze kulejącego Rooneya w rewanżu z Bayernem na Old Trafford? Jeżeli jednak sztab medyczny dokona cudu i postawią Jonesa na nogi to skład na ten mecz nie musi wcale wyglądać inaczej (lub sporo inaczej) niż w pierwszym starciu.

Przed chwilą sir Alex zapowiedział, że Giggs zagra z Realem.
"Giggs will be involved on Tuesday. We couldn’t miss that moment for the lad. He deserves it.”

Coś mi mówi, że Ryan wyjdzie od początku. Jak chyba wszyscy mam pewne obawy, zawsze straci parę piłek, powroty na czas za kontrami Realu też można wykluczyć. Moim zdaniem na skrzydle / boku pomocy na pewno nie zagra bo jest już za wolny, tam musi koniecznie zagrać szybki zawodnik, zdolny zapieprzać przez cały mecz. Z Giggsem od początku widziałbym to tak:

------------------------RvP-------------------------
--Welbeck--Carrick--Rooney--Giggs----Nani----
------Evra---------Evans----Rio-----Rafael-------
------------------------DDG-------------------------

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2013 11:23 przez Silvan.)
03-03-2013 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Manchester United - Real Madryt (5.03.2013) - Silvan - 03-03-2013 20:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości