Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-2 Real Madryt (5.03.2013)
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #18
RE: CL: Manchester United - Real Madryt (5.03.2013)
Jest mi przykro jak ja pierdole Sad Zagraliśmy dobry mecz, dzielnie, rozumnie. Wychodzimy z podniesioną wysoko głową. Real nie był nie do dogonienia, można było ich spokojnie ograć. Ale znowu coś. I ktoś. Ta czerwona kartka dla Naniego dosłownie mnie zamurowała, co ja pacze. Where's the brain? Owszem, żółta jak najbardziej zasłużenie, ale czerwona? ;| Potem jeszcze niesamowity strzał Modrića, potem gol Ronaldo po drzemce Rafaela i już siedziałem z gałami jak pięć złotych, nie wierząc w to, co się dzieje. Szkoda, naprawdę wierzyłem w The Treble w tym sezonie. A tu taki chuj.

Lopez dupę Realowi uratował, niech się cieszą... Szydera, van Persie przecież omal go nie połamał, aż trzeba było poleżeć na murawie!

Abstrahując od uczuć... Mam kilka pytań/wątpliwości. 1. Czy piłka odbiła się rzeczywiście od ręki Rafaela? Mnie wydawało się, że jednak od jego głowy, ale mogę się mylić - piksele i te sprawy... 2. Czy Waszym zdaniem Evra też był faulowany w polu karnym (sytuacja pod koniec spotkania)? 3. Czy takie coś, co Lopez zrobił Vidićowi ("wypiąstkował" mu prosto w dyńkę), mieści się w przepisach (było to poza polem bramkowym)?

Tyle. Żal Sad

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
05-03-2013 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Manchester United - Real Madryt (5.03.2013) - Tomassen - 05-03-2013 22:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości