Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-2 Real Madryt (5.03.2013)
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #34
RE: CL: Manchester United 1-2 Real Madryt (5.03.2013)
Po 1 gdzie tu jest nieproporcjonalna siła? Poza faktem, że był w powietrzu to przecież lecąc nie wyprostował z całej siły nogi. Niebiezpieczne zagranie owszem, żółta kartka, owszem, ale nie czerwona. Weszło może pisać różne głupoty, widać ich fanów którzy nie mają pojęcia o piłce nie brakuje.

Co do lepszej ekipy w dwumeczu to ty chyba naprawdę masz nierówno pod sufitem. Lepszy w dwumeczu?? Potrafisz to uzasadnić czy tylko tak pierdolnąłeś żeby ZNOWU pokazać, że jest z tobą coś nie tak? Co prawda nie analizowałem drugiej bramki bo raczej każdy się skupił na absurdalnej kartce, ale do 60 minuty oni nie istnieli i bez pomocy sędziego nic by się nie zmieniło. Chociaż, przepraszam.
Krix zaraz napisze, że strzelili jedną bramkę więcej więc byli lepsi. Ja tam wolę się skupiać na tym co zostało do wygrania i liczyć, że przyszły sezon.
Co do oceny obrony i zawodników to myślę, że teraz nikt o tym nie myśli bo raczej nikomu jeszcze nie przeszło wkurwienie po wczorajszym meczu.

Btw. A co z wejściem Lopeza piąchami w twarz Vidica? To nie było niebezpieczne? Czemu o tym się nie mówi? Jakoś przepis że bramkarz jest nietykalny w piątce już nie obowiązuje, pominąwszy, że to było gdzieś na 6-7 metrze.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2013 16:26 przez Hubson.)
06-03-2013 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Manchester United 1-2 Real Madryt (5.03.2013) - Hubson - 06-03-2013 16:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości