Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #3957
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat: W lecie podobno mamy do wykorzystania około 25 mln funtów, ze względu na Glazerowy plan szybkiego spłacenia długu. Nie wiem czy to wystarczy na Bale, by doszło do tej transakcji musielibyśmy kogoś sprzedać. Wydaje mi się że będą ważniejsze cele niż Bale

Nawet jeśli mamy 25 baniek to trzeba pamiętać, że w budżecie będzie dziura z powodu odpadnięcia z LM tak wcześnie. Może uda się parafować umowę z Nike to się uda te straty wyrównać. Bale pójdzie za większą kasę niż Modric(42 mln euro) więc ja nie widzę Manchesteru wykładającego takie pieniądze.
Co nie zmienia faktu, że lepszego skrzydłowego na rynku po prostu nie ma(bo tacy zawodnicy jak Ronaldo czy Mata są nie do wyjęcia).

W sumie Manchester powinien trochę przewietrzyć szatnię i zrobić zakupy. Sprzedać Andersona i Machede(bo sprzedaż Valenci nierealna), a zakupić co najmniej dwóch pomocników - jeden do luzowania Carricka, drugi o charakterystyce Cleverley'a.
Na defensywnego mam trzech kandydatów - wspomniany Wanyama(nie kosztowałby dużo), Tiote no i jeśli QPR spadnie z ligi to można wyciągnąć M'bie
Drugi środkowy pomocnik to mógłby być Cabaye z Newcastle. Nie wiem czy jego cena nie byłaby zbyt wysoka, ale na pewno stanowiłby konkurencję dla Cleverley'a i byłaby między nimi rywalizacja. No i zabezpieczenie w razie kontuzji/kartek.

Popuszczając wodze fantazji: widziałbym hurtowe zakupy w sklepie "Newcastle": Ben Arfa, Tiote i Cabaye Wink
Kontynuując fantazjowanie - widziałbym w United Luke'a Shawa, szykowanego na zastąpienie Evry. 2 lata jeszcze Pat by pograł, a potem lewy obrońca na lata.
15-03-2013 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 15-03-2013 15:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości