Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4030
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):Bardzo niesprawidliwe wobec tej drużyny jest wytaczanie argumentów na jej niekorzyść na podstawie kilku ostatnich meczów, zupełnie zapominając o tym, co było wcześniej.
Michał, ale co było wcześniej? Był znakomity Carrick i dalej nic... dobre występy Cleverleya niestety zliczyć można na palcach jednej ręki, nie wspominając już o Anderson. Giggs znów lepiej prezentuje się na skrzydle niż w środku. Nie powiedz mi, że Ciebie satysfakcjonuje poziom gry naszej drugiej linii.

michal85 napisał(a):Stylowo również nie widze problemów. Na palach jednej reki mogę wskazać mecze, kiedy zostaliśmy zdominowani w drugiej linii.
Oj to bardzo optymistycznie podchodzisz... było znacznie więcej spotkań, w których może nie zostaliśmy zdominowani, ale jak strona formalnie lepsza nie potrafiliśmy osiągnąć odpowiedniej przewagi.

michal85 napisał(a):Mamy lepsze alternatywy w środku pola, ale nie jak są obecnie ewidentnie pod formą.
Michał gdzie Ty widzisz alternatywy? Jest Carrick, jest Tom i od czasu do czasu Jones. Ryana celowo nie wliczam z racji wieku, a także z racji tego, że znów więcej daje nam na skrzydle. Scholes nie grał przez większość sezonu z powodu kontuzji, a jak grał to nie były to dobre występy. Anderson jak zwykle poza paroma występami grał słabo - co to za alternatywa? Fletcher jest chory i do gry już raczej nie wróci. A Powell to melodia przyszłości.

Nam na gwałt jest potrzebny zawodnik, który może stanowić alternatywę w przypadku braku Carricka. Najlepiej by było, gdyby ten zawodnik, mógł grać także razem z Anglikiem, bo choć uważam, że potrzebnych do środkach jest dwóch odpowiednich zawodników, to patrząc wstecz, transfer choć jednego mnie już zadowoli.

Cepilek napisał(a):Przykładowo w meczu z City problemem był Rooney który niewłaściwie łączył formacje do czego został przeznaczony przed spotkaniem.
Guzik prawda. Jasne jego słaba gra, sprawy nie ułatwiła, jednak zawiódł cały środek. Jak można wystawiać prawie 40-letniego zawodnika na przeciw Yaya Toure i kolejnym dwóm zawodnikom?

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2013 17:57 przez Foster.)
10-04-2013 17:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 10-04-2013 17:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości