Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #1091
RE: Transfery rywali w Premier League
Mój komentarz do dotychczasowych transferów:

Exclamation Aleksandyr Tonew z Lecha Poznań do Aston Villi: Przemyślany ruch klubu z Birmingham. Wzmocni to na pewno konkurencję w linii pomocy w klubie. Bułgar będzie musiał przekonać do siebie trenera, choć wątpię czy wystąpi w pierwszych meczach w podstawowym składzie.
Exclamation Maarten Stekelenburg z AS Romy do Fulham FC: Dla mnie hit. Schwarzer podobno ma odejść, o czym mówiło się od dawna, bo chce jeszcze wystąpić na Mistrzostwach Świata w Brazylii, a Stekelenburg może być numerem "1" przez najbliższe kilka lat.
Exclamation Fernando Amorebieta z Athletic Bilbao do Fulham FC: Drużyna z Londynu w zakończonym niedawno sezonie straciła 60 bramek w 38 meczach co daje średnią ok. 1,6 straconej bramki na mecz. Jest to jeden z najgorszych wyników w lidze. A to wszystko przez kulejącą defensywę zespołu. Fernando jest w idealnym wieku, by przenieść się na Wyspy i obok Hangeland, który był chyba jedynym obrońcą w tym sezonie w ekipie "The Cottagers" zasługującym na pochwały, stać na środku linii obrony.
Exclamation Kolo Toure z Manchesteru City do Liverpool'u FC: No tego to się nie spodziewałem. Big Grin Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej za wiele w tym sezonie nie pograł, bo tylko 15 meczów, z czego pięć razy wchodził z ławki. Jak wyliczyłem, w tych piętnastu spotkaniach w Premier League, City straciło 11 goli. To dobry wynik. No, ale to oczywiście nie tylko od Kolo zależało. Tak czy siak w Liverpoolu może pograć, szczególnie że Carragher kończy karierę.
Exclamation Fernandinho z Shachtaru Donieck do Manchesteru City: Czy ja wiem? Za wiele o nim nie mogę powiedzieć, bo nie śledzę ukraińskiej ligi, ale wg Soccerway w tym sezonie zagrał tylko 23 mecze. O ile w Lidze Mistrzów sezon wcześniej się ładnie pokazał, o tyle nie jestem pewien, czy on w Manchesterze ma grać czy tylko grzać ławkę i być "Jokerem".
Exclamation Wilfried Zaha z Crystal Palace do Manchesteru United: O tym transferze było wiadomo od dawna i nie ma się co rozpisywać. Zaha to świetny zawodnik, ostatni transfer Fergusona. To on poprowadził swój poprzedni klub do awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii. Za nim bardzo ciężki sezon, gdzie zagrał w 46 meczach, strzelając niby jedynie 8 bramek. Ale to on wypracował wiele goli najlepszemu strzelcowi, Murray'owi. Ja widzę w nim drugiego Welbecka, który miał być "sępem", a teraz gra najczęściej na skrzydle.
Exclamation Ricky van Wolfswinkel ze Sportingu Lizbona do Norwich City: Niestety, ale ekipa z Lizbony się rozpada. Długi, długi i jeszcze raz długi zabiły klub. I tak Ricky. który kilka lat temu wymiatał w Eredivisie w ekipie Utrechtu, teraz musi przechodzić do "Kanarków". Niech odbuduje formę i strzela, ale Norwich to ja życzę spadku...
Exclamation Jose Canas z Betisu Sevilla do Swansea City: Ciekawy ruch Walijczyków. Canas zagrał 26 meczów w Primera Division w tym sezonie, ale nie strzelił ani jednej bramki, co nawet jak na cofniętego pomocnika jest dziwnym wynikiem. Bardzo dobrze jednak rozgrywa piłkę i myślę, że taką rolę przypisze mu trener w Swansea.
Exclamation Adrian z Betisu Sevilla do West Ham United: Kolejna mocna strata Betisu. Tym razem jednak ich byłemu bramkarzowi skończył się kontrakt i West Ham za darmo go przygarnął. Sądzę, że Jääskeläinen będzie od teraz grzał ławkę rezerwowych, a do Hiszpan przybierze trykot z pierwszym numerem. Za nim bardzo dobry sezon, gdzie dwa razy został nawet wybranym zawodnikiem meczu i o wiele więcej ratował skórę obrońcom drużyny.

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2013 14:55 przez KARTONick.)
10-06-2013 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Transfery rywali w Premier League - KARTONick - 10-06-2013 14:53
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League - R.A.B. - 02-02-2009, 19:23
Transfery na ostatnią chwilę - Miko - 01-09-2009, 12:57
Re: Newsy piłkarskie - Jaroldz - 30-12-2010, 10:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 61 gości