Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z biletami - prosze o pomoc
patrykryb Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Post: #1
Problem z biletami - prosze o pomoc
Witam, jak każdy z nas jestem kibicem United, moim marzeniem było pojechać na mecz Czerwonych Diabłów wspólnie z moim 10 letnim bratem. Kupiliśmy One United przez internet, dostaliśmy nastepnie meila z potwierdzeniem. Co mnie zaniepokoilo to fakt, ze dopiero w Polsce beda te karty w sierpniu. Druga sprawa to taka ze o ile na moim koncie Membership dziala o tyle na koncie brata po wpisaniu 'Membership No' wyskakuje mi: Your membership number does not exist. Please contact the help desk to confirm your Membership number and details or try again.
Wybralismy, iz chcemy pojechac na Tarcze Wspolnoty, dlatego tez poprzez strone manutd.com kupilismy dwa bilety kategorii 18-20 Member i Under 16 Member, za 15 funtow. Dostalismy potwierdzenie na meila zakupu. I teraz moje pytanie, jak to wyglada dalej? Tam jest napisane 'FA Community Shield 2013/14
Sunday, 11 August 2013 (14:00) Price Band 3 - £25 - Wembley 42 62 Under 16 (Member) £15.00' Czy to oznacza, ze musze zaplacic jeszcze 25 funtow? Ale kiedy? Naprawde jestem w tym zielony, a marzymy o tym aby pojechac na ten mecz, bardzo prosze o pomoc, pozdrawiam !Smile
03-07-2013 18:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Problem z biletami - prosze o pomoc - patrykryb - 03-07-2013 18:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości