Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #4423
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lasq napisał(a):Skoro klub oficjalnie potwierdził, że złożył już drugą ofertę za Fabregasa to raczej dość oczywiste jest, ze "coś jest na rzeczy" A tego, że kibice nie wiedzą wszystkiego co się dzieje w klubie nie nazywałbym teorią spiskową, a raczej rzeczywistością

Jasne, że coś może dziać się zakulisowo, to akurat jest to oczywiste, ale ten przypadek jest szczególny i nie wiem co za tajne intrygi musiałyby mieć miejsce, żeby ten transfer stał się realny. Ciężko mi podać równie mało rzeczywisty transfer pomiędzy dwoma wielkimi klubami, który doszedłby ostatecznie do skutku, dlatego zwyczajnie się na niego nie napalam ani trochę, zupełnie przeciwnie niż w przypadku Thiago. Ten przypadek jest szczególny, mamy dementowanie ze wszystkich stron, szczupłą kadrę Barcelony, prawo do pierwokupu i/lub gwarancję zwrotu 50% wartości transferu dla Arsenalu w przypadku gdyby Barcelona zdecydowała się go sprzedać itd. Niech władze United próbują, jeśli widzą jakąś szansę, bo taki zawodnik byłby zbawieniem dla naszego środka.

Mubinio napisał(a):Nie mam dla nich szacunku i nigdy nie miałem - otwarcie to przyznaję. Jestem pragmatykiem, i widzę w odejściu Tito naszą szansę - to chyba nic złego?

No further comments.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
21-07-2013 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Silvan - 21-07-2013 10:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości