Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie drużyny w europejskich pucharach
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #544
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Legia grała ŻAŁOŚŃIE!! Aż wstyd że taki klub reprezentuje Polskę w LM... Z taką grą to niech lepiej nie pchają się do Europy bo z czym do ludzi? Pchela gdzie ta twoja wspaniała Legia która miała się przejechać po Molde?
Pierwszy strzał w 25 min meczu! na dodatek nie celny z siłą 10-latka. W całym meczu dwa/trzy celne strzały. No ja pierdole, przecież to jakaś parodia!
Molde zagrało zajebisty mecz, rządzili na boisku totalnie w pierwszej połowie, w II części trochę opadli z sił, ale i tak spisywali się lepiej od naszych. Do 22minuty Molde powinno prowadzić 4:0 a pierwsza połowa 5 lub 6:0 i sprawa dwumeczu przesądzona. Legia miała nieziemskie szczęście, a gracze Molde byli nieskuteczni i szczęście im nie sprzyjało. Dobrze spisywał się bramkarz Legii który kilku krotnie ratował dupę całej drużynie a w szczególności defensywy która grała dno.
Legia wyniosła przeszczęśliwy wynik i są w lepszej sytuacji. Jednak patrząc na ich grę to spokojny o wynik nie jestem.
Widział ktoś dobrze czy bramka dla wojskowych nie padła czasem ze spalonego? Bo ja przegapiłem dobrą powtórkę a sytuacja była na styku.
Sędzia popisał się totalną głupotą pokazując drugie zółtko co dawało w konsekwencji czerwo dla gracza gości. Jakby wszyscy tak rozwiązywali takie zachowania to taki Rooney czy Sergio Ramos nie skończyli by żadnego meczu bez kartki.
Miejmy nadzieję że Legia znacznie poprawi swoją grę i w rewanżu nie będzie trzeba się wstydzić za grę i awans wywalczymy w dobrym stylu.
31-07-2013 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach - El Polako - 31-07-2013 20:12
LM: Krok w tył Wisły - paolo - 31-07-2008, 11:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości