Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie drużyny w europejskich pucharach
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #560
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
(01-08-2013 14:04)robaldo napisał(a):  Solskjaer powiedział, że było to najlepsze 45 minut pod jego wodzą, więc nie wymyślaj.
Nie wiedziałem co powiedział Solskjaer. Opierałem się na tym:
Hubson napisał(a):Nie ja rozwaliłem Twoje argumenty tylko Molde, które jak sam Ole przyznał zagrało najlepszy mecz pod jego kadencją.
Więc to nie ja wymyślam.
(01-08-2013 14:04)robaldo napisał(a):  Prawda jest taka, że po tych 45 minutach Legii nie powinno być już w tych eliminacjach. To, że nadal w nich się liczą zawdzięczają niefrasobliwości gospodarzy. Gra Legii w pierwszej połowie, to było poziom kreta na Żuławach. Chciało mi się płakać, jak na to patrzyłem. Drużyna rzekomo walcząca o Ligę Mistrzów nie może, na dobrą sprawę, nie potrafić wymienić choćby kilku podań przez całe 45 minut.
Sam przyznałem, że Legia zagrała słabe spotkanie i łapałem się za głowe. Nic nowego nie napisałeś. Wiem, że Molde mogło prowadzić 3-0 do przerwy przy dobrych wiatrach, ale tego nie zrobiło. Wynik 1-1 idzie w świat, korzystny rezultat dla Legii.

(01-08-2013 14:04)robaldo napisał(a):  Jedno jest pewne w ewentualnej IV rundzie taki numer drugi raz, a właściwie to trzeci nie przejdzie.
Kto wie? Zobaczymy, kogo wylosują. Mam nadzieję, że nie trafią na Celtic, albo FC Basel. Reszta raczej do pyknięcia. Bądźmy dobrej myśli. Wink
01-08-2013 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach - Pchela - 01-08-2013 14:23
LM: Krok w tył Wisły - paolo - 31-07-2008, 11:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości