Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #4521
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(08-08-2013 21:02)Pchela napisał(a):  Wybacz, nie śledzę tego forum dokładnie, wszystkich dyskusji nie czytam, długo na forum też nie jestem

(08-08-2013 21:02)Pchela napisał(a):  Może nie tyle, że Michał ma zerowe pojęcie o futbolu, ale jest na prawdę znikome. Do tego źle używa/użył terminologii - ale to wychodzi z braku znajomości tematu.

Wszystko się zgadza, tyle ode mnie, bo do niczego to nie prowadzi.

(08-08-2013 21:13)duskhorizon napisał(a):  A ja nadal się będe dopytywać : czy sądzicie że budowanie drużyny polega na ściągnięciu najlepszych możliwych piłkarzy pod względem umiejętności na daną pozycje?

Oczywiście, że nie. Dużo przecież mamy zespołów, gdzie zawodnicy są wyborni ale nie tworzą drużyny (vive City, czy Real). My tu też przecież nie oczekujemy, że ściągniemy do nas najlepszego grajka na tą pozycję, jaki biega po światowych boiskach. Ja, ale pewnie też i inni próbujemy znaleźć grajka, który naszym zdaniem piłkarsko wpasowały się do zawodników którymi dysponujemy. I po prostu wg większości tacy piłkarze, jak Cesc, czy Thiago mieliby duże szanse dobrze się wkomponować w nasz zespół.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2013 21:21 przez RedLucas.)
08-08-2013 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości