Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #4568
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Adis napisał(a):Jest też druga osoba, która niewiele zawiniła a jest mi jej szkoda, bo na pewno za tą sytuację dostanie rykoszetem, mianowicie David Moyes. Sporo osób to jemu teraz będzie zarzucać nieudolność, podczas gdy to nie on jest głównym odpowiedzialnym za tą farsę

michal85 napisał(a):Szkoda mi przede wszystkim Moyesa. Nie on odpowiada za to, czy nasze szefostwo dopnie transfer


Miałem nie pokazywać palcami, ale nie zdzierżę wybielania Moyesa w tej sytuacji... Przepraszam bardzo, ale Moyes objął United właśnie po to by nie być jedynie szkoleniowcem, ale również, albo przede wszystkim menażerem tego zespołu. Jest przynajmniej w równym stopniu odpowiedzialny za tą parodię polityki klubowej co Woodward. Dziwaczne oferty za Fabregasa (przypomnijcie mi ile oferowaliśmy za Fabsa, a za ile ostatecznie przyszedł Fellaini?) który za cholerę nie mógł odejść po uszczupleniu pomocy Barcelony, zamiast zastanowić się kogo można kupić na zastępstwo i w efekcie spokojnie rozpracowywanie hiszpańskiego prawa podatkowego, aby pozyskać Herrerę. Fellaini był przecież absolutną koniecznością, a w dodatku miał klauzulę, więc wystarczyło jedno słowo Moyesa, potem przelew w ciągu 15 min. i mielibyśmy ekstra walczaka przed meczami z Chelsea i Liverpoolem, akurat w tym drugim meczu śmiało mógłby wejść z ławki za Carricka np. Niektórzy (nie twierdzę, że Ty Adis czy michał85) sądzą, że Moyes próbował wyciągnąć Bainesa i Fellainiego jednocześnie, więc nie chciał aktywować klauzuli Belga, żeby nie zablokować transferu Anglika... Jak dla mnie bardzo naciągana teoria, skoro w międzyczasie składali oferty mocno poniżej pułapu klauzuli Fellainiego, które sam trener Evertonu określił jako uwłaczające. Jednak nawet jeżeli taki własnie był ogólny zamysł, to faktycznie Moyesowi to wyszło bezbłędnie...

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2013 09:56 przez Silvan.)
03-09-2013 09:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Silvan - 03-09-2013 09:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości