Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #4585
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(03-09-2013 18:59)Foster napisał(a):  by na koniec okienka dać znacznie więcej za solidnego zawodnika - Khedira (potwierdził to sam zawodnik). Następnie w co najmniej szokujący sposób nie dokonaliśmy transferu Herrery. To nie są plotki. To wszystko jest faktem, bo potwierdzał klub bądź sam zainteresowany.

To SĄ plotki - też mogę wyjść do Głosu Zielonej Góry i powiedzieć, że mój szwagier, który jest bliskim znajomym Ronaldo, powiedział, że Bale ma chuja zamiast głowy - albo, że Real chciał mnie kupić, ale mój agent wujek Stefan mistrz ciętej riposty odrzucił ofertę. I też mogą mnie zacytować i będzie ogień na forach. Coraz mniej podoba mi się ostatnio tzw. dziennikarstwo piłkarskie - a może w ogóle już go nie ma? Czy to przypadeg, że Khedira jest rezerwowym w Realu i nagle ogłasza, że chciał go kupić za ciężkie pieniądze mistrz Anglii? Nie sondze.

Poczekajmy, a potem się wypowiedzmy. Guillam Ballague jest tak wiarygodnym źródłem jak Macierewicz.

BTW: Mam nadzieję, że w niedługim czasie SAF udzieli wywiadu i powie wszystkim znawcom okienka, żeby się poszli off fuckować na drzewo.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2013 21:46 przez Mubinio.)
03-09-2013 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 03-09-2013 21:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości