Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Crystal Palace (14.09.2013)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #36
RE: PL: Manchester United 2-0 Crystal Palace (14.09.2013)
Plan wykonany: 3 punkty zdobyte i to cieszy, ale nie było najlepsze spotkanie w wykonaniu Diabłów. Strasznie długo męczyliśmy się z beniaminkiem a przełamanie nastąpiło po karnym którego nie było. Później 45 gry w przewadze też nie dało satysfakcji kibicom.
Generalnie wygldało to tak jakbyśmy nie mieli pomysłu na grę, a raczej pomysł był jeden lewa strona (mam wrażenie że 90% naszych akcji szło tą stroną) i nic poza tym. Wszystko takie przewidywalne: brakowało jakiegoś elementu zaskoczenia, szybszej klepki, ale jak to mogło funkcjonować skoro w środku pola żenująco zagrał Anderson. Przez całe spotkanie chyba jedno fajne zagranie do przodu mu wyszło... Z prawej zaś strony grał Valencia, który rzadko kiedy miał piłkę przy nodze. Fajnie za to z ławki pokazała się nasza dwójka z Belgii. Zarówno Fellaini i Januzaj mogę być zadowoleni z tego co pokazali.

Young bardzo aktywny, ale te symulki to naprawdę powinien sobie darować. Żenujące to było.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
16-09-2013 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 2-0 Crystal Palace (14.09.2013) - Lukas - 16-09-2013 16:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości