Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Szachtar Donieck 1-1 Manchester United (2.10.2013)
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #9
RE: CL: Szachtar Donieck - Manchester United (2.10.2013, 20:45)
Cytat: Mam nadzieję, że nie będzie nam danego oglądać w akcji Ferdinanda czy Younga. Nie chciałbym także oglądać Rooney'a, który po dwóch fajnych spotkaniach, w dwóch kolejnych zagrał co najwyżej przyzwoicie. No ale... póki co widać, że za Moyes'a Rooney będzie jeszcze bardziej 'świętszą krową' niż pewnego czasu u Fergusona...
Nie wiem co z Kagawa, zszedł w przerwie meczu mimo że grał dobrze. Po meczu żadnych informacji na temat urazu... dziwna sytuacja
Świętą krową? Gość jest najlepszym piłkarzem United w tym sezonie(co nie znaczy, że gra wielką piłkę, po prostu reszta gra jeszcze gorzej) i w tej sytuacji musi grać. Jak najszybciej wywalczyć awans do 1/8 i potem rotować.

Ja widziałbym coś takiego:
DDG
Rafael-Smalling-Evans-Evra
Carrick-Fellaini
Zaha-Kagawa-Nani
Rooney

RVP przyda się ławka bo moim zdaniem początek sezonu ma niezbyt udany i jeden mecz na ławce mu nie zaszkodzi. Obecność Zahy argumentuje tym, że o ile Young i Valencia już się ośmieszyli i skompromitowali, tak Zaha nie miał jeszcze takiej okazji - gorzej od Younga nie zagra(nie da się) a może odpali. Z ławki koniecznie Groszek i Januzaj - zwłaszcza ten pierwszy potrzebuje minut na boisku.
30-09-2013 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Szachtar Donieck - Manchester United (2.10.2013, 20:45) - Under - 30-09-2013 21:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości