Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Szachtar Donieck 1-1 Manchester United (2.10.2013)
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #20
RE: CL: Szachtar Donieck - Manchester United (2.10.2013, 20:45)
Widzę, że 3 bramki z wolnego w rzędu spowodowało, że Rooneya trzeba przestać wystawiać - szacun dla takiej żelaznej logiki. Rooney przynajmniej, jak nawet nie idzie, biega, walczy, skacze, fauluje - czego niestety nie można powiedzieć o większości zawodników tego zespołu, którzy wykazują na boisku postawę godną greckich stoików. Nawet Nani zaczął się tym zarażać, bo ostatnio, zamiast hasać po skrzydle, często zatrzymuje się z piłką i rozgrywa ją do środka (co akurat w jego wypadku może stanowić swego rodzaju zaletę).

Mi pasuje ustawienie, w którym lewą stroną gania sam Evra, a Kagawa wystawiony nominalnie "na lewym skrzydle" tak naprawdę pełni rolę wolnego elektrona, który czasem się cofa po piłkę pod obronę, czasem ustawia się za napastnikiem, czasem zaś rzeczywiście schodzi pomóc Evrze na lewe skrzydło. Wtedy według mnie nie ma za wielu przeciwskazań, żeby grać Carrickiem, Fellainim i Rooneyem przed nimi - przynajmniej w założeniu, bo na razie jakoś to specjalnie nie funkcjonuje. Mam nadzieję, że w końcu zacznie.

Zaś dla użytkowników, którzy wierzą w to, że Kagawa ustawiony za RvP/Rooneyem nagle zacznie grać jak natchniony przypomnę tylko, że na takiej samej pozycji byli wystawiani chociażby Silva w ManCity, Iniesta w Barce czy też Mata w Chelski. I jakoś im to kurwa nie przeszkadzało.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
02-10-2013 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Szachtar Donieck - Manchester United (2.10.2013, 20:45) - Mubinio - 02-10-2013 13:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości