Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Szachtar Donieck 1-1 Manchester United (2.10.2013)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #30
RE: CL: Szachtar Donieck 1-1 Manchester United (2.10.2013)
Po pierwsze to nie wiem po co Moyes zabiera tylu zawodników na ławkę skoro robi w meczach jedną zmianę. Narzekaliśmy ostatnimi czasy na takie praktyki Fergusona, ale teraz to już gruba przesada.
Po drugie to ja jestem ciekaw co Moyes robi w przerwach. No kurwa, nic, kompletnie nic nie zmienia się w grze zespołu po 15 minutach przerwy. Ba, zespół gra jeszcze gorzej! Tak jak pisał ktoś w shoucie, kiedyś wychodziliśmy po słabych 45 minutach na drugą połowę i sunęły szaleńcze ataki. Teraz zero reakcji zawodników.

A wczoraj? Do momentu strzelenia bramki gra wygląda całkiem nieźle, było dużo ruchu, wymienialiśmy sporo podań.Może pomysłu na wypracowanie bramki dalej nie było, ale całkiem dobrze się to oglądało, kontrolowaliśmy grę. Po czym przychodzi 18 minuta, Welbeck strzela bramkę i przez następne ponad 70 minut siedzimy na własnej połowie. Mistrz Anglii przez 70 minut broni się całym zespołem, a w 90 minucie już przy stanie 1-1 Moyes robi zmianę, zdejmuje skrzydłowego, a wprowadza...nie wiem nawet gdzie miał grać Jones, chyba wszedł do środka pola (?). Ja sobie nie wyobrażam żebyśmy dalej grali tak defensywnie w tym sezonie, żeby w jakimś meczu powtórzył się taki scenariusz jak wczoraj: strzelamy bramkę, a później bronimy się jak beniaminek Premier League. Tu już nie chodzi o to, że nie da się na to patrzeć, ale najnormalniej w świecie takim stylem gówno ugramy w tym sezonie. Może i Valencia odpuścił zawodnika przy akcji bramkowej, ale on większość meczu grał jako 5 obrońca, podobnie Welbeck, przez co tutaj nie było nawet szans wyprowadzenia szybkiego ataku. Kilka piłek w środku pola po czym dzida na Robina, rewelacja.
Fellaini kompletne dno wczoraj, jeśli zawodnik strzela albo asystuje to rzadko zdarza mi się go krytykować, ale na niego nie dało się patrzeć, strata za stratą, ruszał się jak słoń w składzie porcelany. Swoją drogą ten pojebany sędzia też mu nie ułatwiał sprawy.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-10-2013 08:07 przez Ruuuuuuuuuud.)
03-10-2013 08:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Szachtar Donieck 1-1 Manchester United (2.10.2013) - Ruuuuuuuuuud - 03-10-2013 08:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości