Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Szachtar Donieck 1-1 Manchester United (2.10.2013)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #32
RE: CL: Szachtar Donieck 1-1 Manchester United (2.10.2013)
Na skysports.com pojawiła się fajna analiza meczu. Jak ktoś ogarnia angielski to polecam >>> http://www1.skysports.com/football/live/...8/analysis
Jak widać Vidić w całym meczu kasował w polu karnym Szachtar 20 razy, szkoda że jego udział przy golu rywali rzuca na to cień...

Krix napisał(a):David Moyes napisał(a):
I thought we were going to stop them scoring this evening as we defended really well.
To tyle w temacie #winningmentality.

Krzysiek... looknij sobie na to co masz w stopce o antyfubolu Tongue

Ja wiem, że kryzys, Moyes nie ogarnia i tak dalej... ale nie popadajmy w skrajności i nie wypowiadajmy się w takim tonie jakby United przegrali z kretesem, a nie wywieźli cenny punkt z trudnego terenu. Ja osobiście nie mam do niego pretensji, że w Doniecku po strzeleniu gola nakazał zachowawczą grę defensywną. "Brazylijscy górnicy z Doniecka" w piłkę grać potrafią i pójście z nimi na wymianę ciosów na ich boisku byłoby dla mnie błędem, więc cieszę się, że Moyes chciał zagrać przede wszystkim mądrze. Tym bardziej, że przed strzeleniem bramki styl United wyglądał bardzo przyzwoicie. W Europie Moyes doświadczenia nie ma, więc nic dziwnego, że czerpie garściami z doświadczeń sir Alexa, który z ogromną dozą prawdopodobieństwa zagrałby w taki właśnie sposób. Gra defensywna była poukładana i efektywna, nie było sensu majstrować za bardzo przy drużynie, która działała prawidłowo i zmierzała po zwycięstwo. Ostatecznie to indywidualny błąd (w dodatku kapitana zespołu, co ciężko byłoby brać pod uwagę...) przyczynił się do tego, że nie udało się wywieźć trzech punktów z Ukrainy. Ja do Moyesa większych zastrzeżeń nie mam, co najwyżej o dziwnie wysokie ustawienie Fellaniego (tak powinien grać Cleverley) i jakość/brak zmian.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-10-2013 11:17 przez Silvan.)
03-10-2013 11:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Szachtar Donieck 1-1 Manchester United (2.10.2013) - Silvan - 03-10-2013 11:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości