Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Bayer Leverkusen 0-5 Manchester United (27.11.2013)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #6
RE: CL: Bayer Leverkusen 0-5 Manchester United (27.11.2013)
Zadanie wykonane.
Najważniejsze były 3 punkty a dodatkowy bonus w postaci takiej ilości bramek może cieszyć jeszcze bardziej. Szczerze, to nie sądziłem, że mecz może być tak jednostronny. Gracze Bayeru odgrażali się, że już się nas nie boją i pokażą się z lepszej strony aniżeli w pierwszym meczu na Old Trafford, a jak wyszło każdy widział.
Fakt, były to dobre zawody z naszej strony: wszystko wyglądało na dobrze poukładane, sprawnie działające i generalnie kontrolowaliśmy przebieg spotkania ale mam wrażenie, że stać nas na jeszcze bardziej płynną i lepszą grę.
Widoczna, znacząca różnica odnośnie ostatnich spotkań to to, że wreszcie byliśmy skuteczni. Jak już się pojawiała szansa to ją wykorzystywaliśmy. Miło było zobaczyć drużynę, która nie trzyma się kurczowego wyniku 1-0 czy 2-0 tylko śmiało idzie za ciosem i dąży do kolejnego trafienia.
Co do zawodników to Moyes mnie zaskoczył decydując się na takie ustawienie, dając możliwość gry Kagawie na 10. Jak widać decyzja okazała się słuszna. Z tego co widziałem to Japończyk został MOTM i zacząłem zastanawiać się dlaczego. Moim zdaniem nieco na wyrost. Może było coś czego nie widziałem a może kibice widząc, że Japończyk wreszcie zagra na swojej pozycji z miejsca zaczęli na niego głosować? Dla mnie zdecydowanie najlepszym graczem był Roo- do pełni szczęścia zabrakło bramki.

Teraz tylko dokończyć dzieła i zająć pierwsze miejsce w grupie.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
28-11-2013 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Bayer Leverkusen 0-5 Manchester United (27.11.2013) - Lukas - 28-11-2013 19:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości