Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 0-1 Everton (4.12.2013)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #9
RE: PL: Manchester United 0-1 Everton (4.12.2013)
Kiedy się już wydawało, że idziemy w dobrym kierunku, znów mecz jak na początku sezonu. Bardzo źle zagraliśmy, choć chwali się, że mimo tego mieliśmy 4 bardzo dogodne sytuacje i gdyby nie tragiczna skuteczność moglibyśmy wygrać.

Widzę znów najazd na Moyesa i wszystko rozumiem, tylko nie krytykowanie zmian. Same w sobie były dobre. Nani ostatnio zagrał dobre zawody z Leverkusen, a nasze skrzydła nie istniały. Januzaj miał chyba trochę dłuższą przerwę od gry w pierwszej drużynie (no chyba, że się mylę, bo życie nie pozwala mi w tym sezonie oglądać każdego meczu Sad ), więc tylko Moyes patrząc na treningi wiedział w jakiej jest dyspozycji i niestety wczoraj wniósł niewiele. Wejście Chochy też słuszne, tylko minimum z 20 minut za późno. Schodzący też byli ok, no poza Rafaelem, bo tego nie potrafię zrozumieć.

Dalej, jedziemy znów Welbecku. Ja dalej próbuję w chłopa nie tracić nadziei, długo nie grał, a Moyes jeszcze mu utrudnia dając go od pierwszych minut na dwa bardzo trudne spotkania. To po prostu nie jest czas na łapanie przez niego rytmu meczowego. Będą łatwiejsze mecze, niech tam powoli wraca do dobrej dyspozycji.

Fellaini tragiczny i do tego jeszcze zachował się, jak skurwiel. Powinien wylecieć z czerwem. W ogóle naszła mnie taka myśl, ale to zaraz w oddzielnym temacie.

Obrona zagrała ogólnie solidnie. Vidić parę razy przegrał pojedynki fizyczne z Lukaku, ale poza tym dobrze. Smoła także na dobrym poziomie. Tradycyjnie słabiej Evra i nieźle Rafael.

Środek pola słabiutki, o Felli pisałem, Giggsy też wczoraj niczego wielkiego nie stworzył. Antek poszarpał trochę, ale nic ponad jego normę. Kagawa niewidoczny i to po raz kolejny nawet jak grał na swojej nominalnej pozycji. Sam nie wiem, może teraz Moyes go trochę zajechał, albo po prostu dołek formy nadszedł. Rooney próbował, a Welbeck niestety bezproduktywny.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-12-2013 09:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 0-1 Everton (4.12.2013) - RedLucas - 05-12-2013 09:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości