Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Hull City 2-3 Manchester United (26.12.2013)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #3
RE: PL: Hull City - Manchester United (26.12.2013, 13:45)
Nie było mi dane obejrzeć spotkania z WHU, ale tego starcia już na pewno nie odpuszczę. Bardzo jestem ciekawy tego starcia. Nasza gra znów zaczęła budzić nadzieję w kibicach. Perfekcyjne zawody z AV, mimo wszystko IMO dobre ze Stoke no i z tego co czytałem również na poziomie z WHU.

Ruszyło się paru ludzi po których się człowiek nie spodziewał i zobaczymy jak to wyjdzie. Z Hull raczej nigdy większych problemów nie było, jednak dla mnie ich postawa jest sporym zaskoczeniem i na pewno musimy zagrać na 100% skoncentrowani. Czuję, że zobaczymy Chichę od początku, koniecznie Young powinien iść za ciosem. To jest dla niego ostatnia szansa w tym klubie, trzeba mu zaufać teraz. W ogóle nie wiem, jak reszta zostanie ustawiona, bo na pewno Moyes będzie chciał też wepchnąć Kagawę. No cóż, zobaczymy. Jestem jakiś spokojny przed tym meczem Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-12-2013 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Hull City - Manchester United (26.12.2013, 13:45) - RedLucas - 24-12-2013 14:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości