Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Hull City 2-3 Manchester United (26.12.2013)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #9
RE: PL: Hull City 2-3 Manchester United (26.12.2013, 13:45)
Po pierwsze mega szkoda Rafaela. Wydawało się w pewnym momencie, że kontuzje ma za sobą, a w tym sezonie znów powtórka z rozrywki. Coś czuję, że niestety zniszczą one nam Rafałka, który ma bez wątpienia potencjał na topowego prawego obrońcę globu.

Sam mecz, zdziwi pewnie niektórych moja opinia, ale kolejne bardzo dobre zawody w naszym wykonaniu. Pierwszy stracony gol, to po prostu stały fragment gry i trochę spóźniona reakcja Welbecka. Zawsze bramek straconych, jak i zdobytych po stałych fragmentach gry nie traktuję do końca poważnie i IMO nie można jakoś wielce wyciągać wniosku z takiej jednej rzeczy, że blok defensywny jest słaby. Trochę pokrętnie gadam, ale chyba wiecie o co mi chodzi Wink Druga bramka to indywidualna klapa Evansa i myślę, że limit błędów na ten sezon wykorzystał.

Poza tym bardzo dobra nasza gra, fajnie na to się patrzyło. Ponadto widać, że chłopaki zaczynają się czuć coraz pewniej, coraz bardziej sobie ufają i coraz lepiej czują się ze sobą na boisku. To bardzo ważne, aby zespół ufał każdemu grajkowi, a kto wie jak to jeszcze niedawno było z takim Youngiem, czy Welbeckiem. W chwili obecnej wszystko fajnie się zazębia. Nie mamy większych problemów z tworzeniem sytuacji, kiedy trzeba siąść na rywali, to to robimy (a nawet z tym co było wizytówką United, na początku sezonu był problem), w dodatku gdy już mamy comeback, nie trzymamy się aż tak kurczowo obrony, jak jakiś beniaminek, tylko dalej próbujemy szukać swoich szans. Ofc możnaby wówczas dalej od własnej bramki trzymać rywali i więcej być przy piłce, ale myślę, że i to przyjdzie Wink Nic, tylko się cieszyć. Od pewnego czasu, co podkreślałem, wydaje się że idzie to w dobrym kierunku, oby tak dalej.

Dla Antka oczywiście opierdol, bo takie rzeczy to wpaja się zawodników od wieku juniora. I również mnie zaczynają denerwować symulki Januzaja. Ale jestem spokojny, myślę, że Moyes go ustawi do pionu. A takie zachowania u młodych zawodników dużo grających indywidualnie, mających słabiutkie warunki fizyczne to raczej norma, z wiekiem powinno minąć Wink

Czekam bardzo na Norwich.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
26-12-2013 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Hull City 2-3 Manchester United (26.12.2013, 13:45) - RedLucas - 26-12-2013 21:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości